XVII. évfolyam 6. szám - 2017. június

ÁLLÁSHIRDETÉS

Pilisvörösvár Város Önkormányzata felvételre keres határozatlan időre fizikai, városgondnoksági feladatok ellátására 1 fő munkatársat

Feladatok: a Pilisvörösvár Város Önkormányzatának telephelyein keletkező fizikai, városgondnoksági jellegű teendők ellátása. Elvárások: legalább 8 osztályos általános iskolai végzettség megléte és szakiskolában / szakmunkásképzőben szerzett szakmai végzettség. Előny: B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk: stabil szervezeti háttér, cafeteria, határozatlan idejű munkajogviszony

Egyéb: a szerződéskötés feltétele: büntetlen előélet – erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Jelentkezését személyesen leadhatja ügyfélszolgálatunkon vagy levélben elküldheti a 2085 Pilisvörösvár, Fő tér 1. címre a pozíció megjelölésével. Jelentkezés határideje: 2017. július 17. és utána folyamatosan. A pozíció a jelentkezések elbírálását követően betölthető.

Érdeklődni lehet Szente Éva HR referensnél (26/331-688, hr@pilisvorosvar.hu)

Papik András
főtörzsőrmester
pilisvörösvári körzeti megbízott
szolgálati száma: 06-70-400-7202

Dózsa György
főtörzszászlós
szolgálati száma: 06-20-489-6707